Издательство Монолит +38(056)735-50-35 +38(095)931-39-89;
Головна » Знаки ПДР » Знак 5.8 «Дорога із смугою для руху маршрутних транспортних засобів».

Знак 5.8 «Дорога із смугою для руху маршрутних транспортних засобів».

Інформаційно-вказівний знак 5.8 «Дорога із смугою для руху маршрутних транспортних засобів».
Знак 5.8 - Дорога із смугою для руху маршрутних транспортних засобів. Дорога, на якій рух транспортних засобів здійснюється за встановленим маршрутом по спеціально відведеній смузі назустріч загальному потоку транспортних засобів.
Коментарі експерта
Знак 5.8 «Дорога зі смугою для руху маршрутних транспортних засобів» інформує водіїв про те, що назустріч транспортним засобам організована спеціальна смуга, призначена виключно для руху транспортних засобів за встановленими маршрутами, тому рух інших транспортних засобів даною смугою заборонений. На маршрутних транспортних засобах під час руху назустріч загальному потоку транспортних засобів має бути увімкнене ближнє світло фар (п. 9.8 б) цих Правил). Рух туристичних автобусів смугою, позначеною знаком 5.8, заборонений, оскільки вони не є маршрутними транспортними засобами. У місцях, де смуга для руху маршрутних транспортних засобів відокремлена переривчастою лінією розмітки від смуги руху транспортних засобів, останнім дозволено перетинати смугу в разі повороту ліворуч на перехресті.

Зміст цієї сторінки захищено авторським правом. Копіювання, передрук, або використання матеріалів даної сторінки для відтворення, переносу на інші носії інформації ЗАБОРОНЕНО і переслідується відповідно до чинного законодавства.

© ТОВ «Видавництво «Моноліт»

 
comments powered by Disqus