Издательство Монолит +38(056)735-50-35 +38(095)931-39-89;

Рецензия на книгу «Ваш Адвокат»

РЕЦЕНЗІЯ

на книгу «Ваш адвокат. Юридична допомога автомобілістам» видавництва «Моноліт»

Сучасність висуває особливі вимоги як до усвідомлення того, що є безпекою громадян, так і до її забезпечення. І одним з елементів практики безпеки є адекватна ситуаціям поведінка на дорогах. Одночасно йдеться про усіх її учасників. Це — пішоходи, водії, спеціалізовані технічні служби та звичайно, представники органів правопорядку.

Дуже важливою є координація їх дій. Не менш значущім є певний настрій як діючих, так і потенційних учасників дорожнього руху на усвідомлення його складності. Крім того, велике значення має готовність учасників до дій, що адекватні різним ситуаціям на дорозі.

Рецензована книга поцілює саме на те, що має назву «правильна практика під час руху». Її структура містить відповіді на безліч запитань, пов’язаних з цим. Слід відзначити, що форма викладання матеріалу ілюструє дидактичний досвід упорядників, адже доступність та оригінальна структурованість інформації (технічної, дійової, комунікаційної та правової) дозволяє користувачу заздалегідь сформувати уяву про можливі ситуації в дорозі, визначити власні дії. Це виправдовує певну перевантаженість рецензованої книги інструктивними матеріалами.

Вона є безперечно корисною та може кваліфікуватися як посібник, що може бути використаний не тільки безпосередніми учасниками руху. Так, можливо використання у навчальному процесі, наприклад при викладанні дисципліни «Безпека життєдіяльності», як допоміжного матеріалу. В цілому, корисність, структура та форма презентації практично значущої інформації роблять дану книгу однією з найвдаліших вітчизняних збірок, присвячених організації та координації дорожнього руху.

ПЕРЕЙТИ НА СТРАНИЦУ С ТОВАРОМ