Издательство Монолит +38(056)735-50-35 +38(095)931-39-89;

Курс з підготовки до практичного іспиту м. Київ

Дорогі друзі!

Багато місяців ми старанно займалися створенням і оформленням курсу з підготовки до складання практичної частини іспиту в Києві (маршрут ТСЦ № 8042 по вул. Туполєва, 19). Відзняли більш як 5 годин відео, змонтували, розібрали схему проїзду з докладними поясненнями, продумали все до дрібниць, витратили купу часу, нервів та зусиль… І ось одного прекрасного (ні!) дня — БАЦ! — виявили на офіційному сайті ГСЦ, що всі маршрути змінено.

Біль, образа і журба!.. Але ми не хочемо, щоб наші зусилля були марними, тому вирішили викласти курс у відкритий доступ. Він буде безкоштовним і однозначно стане в пригоді всім, хто бажає краще вивчити особливості дорожньої мапи столиці. Також наш курс буде вкрай корисним для тих киян, які найближчим часом планують складати практичний іспит з водіння, оскільки є невелика ймовірність, що його прийом може відбуватися за старими маршрутами.

Ми будемо дуже вдячні всім за поширення інформації про цей курс, а також за відгуки і зворотний зв’язок, адже без зволікань розпочинаємо роботу над новим курсом, який буде містити розбір нових маршрутів, і хочемо врахувати всі побажання!

Дивитись курс