Издательство Монолит +38(056)735-50-35 +38(095)931-39-89;

КУПИВ ПДР? — КУПИ КНИГУ З РЕМОНТУ СВОГО АВТО!

Будучи власником авто, Ви, можливо, вже укомплектували свою машину всіма необхідними речами. Не будемо витрачати час на обговорення того, що повинно знаходитися в автомобілі і чим можна було б знехтувати, а просто порекомендуємо ще один «аксесуар». Гарний посібник з ремонту або посібник з експлуатації (при відсутності його штатно) ще нікому не шкодило:


Посібник з експлуатації

У посібнику з експлуатації наведено розташування органів управління автомобілем і його обладнанням, а також описані їх функцій.

Крім того, викладені методики проведення техобслуговування та усунення несправностей, які можуть виникнути в дорозі. У книгах даного формату описуються прийоми управління і наводяться вимоги з безпеки руху. У посібнику з експлуатації містяться основні технічні характеристики автомобіля, є рекомендації щодо використання паливно-мастильних матеріалів та інші технічні вимоги (типорозмір шин, тип акумулятора, марки фільтрів, ременів і т. д.).

Новий автомобіль обов’язково комплектується такою книгою на заводі-виробнику, що підкреслює абсолютну необхідність її наявності у власника. При цьому є не рідкісні випадки коли автомобіль, завезений з-за кордону, не має штатної інструкції з експлуатації або ж вона на іноземній мові.

Дотримання вимог, наведених у посібнику, забезпечить ефективну і безпечну експлуатацію автомобіля, знизить поточні витрати на його утримання і допоможе значно збільшити інтервали між проведенням ремонтних процедур.


Посібник з ремонту

Очевидно, що найбільш ефективна експлуатація автомобіля можлива тільки за умови регулярного і правильного технічного обслуговування.

Найчастіше у автомобіліста немає можливості або бажання бути постійним клієнтом сервісної станції — це пов’язано з відчутною втратою особистого часу і значними фінансовими витратами, тому багато хто воліє самостійно обслуговувати свій автомобіль. Для правильного проведення техобслуговування необхідно мати графік виконання і опис необхідних процедур.

Слід зазначити, що іноді поломка трапляється у дорозі, застигаючи автомобіліста зненацька. У цьому випадку інструкції з усунення несправності можуть стати справжнім порятунком від необхідності викликати евакуатор або буксирувати свій автомобіль на СТО.

Багато автомобілістів мають власні гаражі, обладнані для самостійного проведення ТО і ремонту, а також необхідний для цього набір інструментів і пристосувань. За наявності необхідних даних, такому механіку-початковцю цілком під силу не тільки самостійно обслуговувати, а й ремонтувати свій автомобіль.

Відомості та ілюстрації, необхідні для техобслуговування автомобіля, усунення несправності в дорожніх умовах, а також для самостійного проведення ремонту можна почерпнути з єдиного джерела — посібника з ремонту. Як правило, в таких книгах також наводяться електросхеми та опис принципу дії та конструкції систем і пристроїв автомобіля. Часто в посібнику з ремонту можна знайти опис функцій різних органів управління, рекомендації щодо використання додаткового обладнання, вимоги безпеки та багато іншої корисної інформації.

Зміст типового посібника з ремонту робить його абсолютно необхідним автомобільним атрибутом, який слід постійно мати під рукою. Навіть той власник, який самостійно не ремонтує і не обслуговує свій автомобіль, може уникнути зайвих витрат при зверненні на станцію — його компетенція після вивчення такої книги не дозволить включити майстру зайві пункти в рахунок за виконану роботу.

Таким чином, книги даного формату можуть виявитися корисними як для досвідченого механіка, так і для починаючого автомобіліста.


Для тих у кого ще залишилися сумніви з приводу «купувати чи ні», коротка стаття.


З повним асортиментом книг по ремонту та експлуатації автомобілів Ви зможете ознайомитися в КАТАЛОЗІ..


Придбати Правила дорожнього руху України (російською та українською мовами) Ви можете у всіх регіонах країни. Основні місця поширення — це магазини автозапчастин, авторинки, книжкові магазини та ринки. Так само в асортименті продукція видавництва «Моноліт» представлена в мережі супермаркетів «Епіцентр».


Онлайн покупку Ви можете зробити на сайті найбільшої книготорговельної організації «Автоінформ96».